آدرس ثروتمندترین افراد دنیا کره جنوبی بیمارستان

آدرس: ثروتمندترین افراد دنیا کره جنوبی بیمارستان الکترونیک ثروتمندان سامسونگ Samsung سرگرمی خوابیدن ثروتمند کمپانی

گت بلاگز بیشتر بدانیم فکر می کنید مدیر سامسونگ چقدر پول دارد؟

لی کین هی (Lee Kun-Hee)، مدیر سامسونگ چهل و پنجمین ثروتمند دنیا شد. این گزارش زمانی منتشر شد که این شرکت در هفته گذشته میزان درآمد قابل توجهی را به خود تخصیص داده شده است داد.

فکر می کنید مدیر سامسونگ چقدر پول دارد؟

لی کین هی مدیر سامسونگ سرمایه ای در حدود 18.5 میلیارد تومان دارد !

رئیس سامسونگ جزء ثروتمندان جهان

لی کین هی (Lee Kun-Hee)، مدیر سامسونگ چهل و پنجمین ثروتمند دنیا شد. این گزارش زمانی منتشر شد که این شرکت در هفته گذشته میزان درآمد قابل توجهی را به خود تخصیص داده شده است داد.

بر اساس آمارهای ارائه شده، انتظار می‌رود که غول الکترونیک کره جنوبی جهت نخستین بار درآمد بیشتری نسبت به اپل به دست آورد. با توجه به گزارش انتشار یافته در بلومبرگ، ارزش دارایی‌های مدیر سامسونگ چیزی حدود 18.5 میلیارد دلار است که تنها در امسال با یک زیاد کردن 44 درصدی همراه بوده است.

لی کین هی مالک 12.6 میلیارد دلار از سهام سامسونگ الکترونیک است و سهام قابل توجهی نیز در شرکت سامسونگ سی اند تی (Samsung C&T) دارد. این شرکت که به گروه سامسونگ تعلق دارد، یکی از شرکت‌های بزرگ ساخت و ساز در کره جنوبی محسوب می‌شود. بخشی زیادی از سهام شرکت سامسونگ لایف (Samsung Life) نیز که یک شرکت خدمات بیمه‌ای بوده در تملک لی هست. او از ماه مه 2014 بعد از حمله قلبی در بیمارستان خوابیدن شد.

در لیست ثروتمندترین افراد دنیا که در مارس 2017 منتشر شد، لی به عنوان شصت و هشتمین ثروتمند دنیا معرفی شد. کمپانی سامسونگ که همچنان در تملک لی قرار دارد، بزرگترین تجارت خانوادگی در کره جنوبی محسوب می‌شود.

این درآمد هنگفت در آخرهای سه ماهه گذشته و به لطف عملکرد نیرومند سامسونگ در گوشی‌های هوشمند، صفحه نمایش و بخش قطعات نیمه هادی به بیشترین مقدار خود رسید. بعد از ناکامی این کمپانی در ساخت گلکسی نوت 7 و حوادث تلخی که این فبلت جهت سامسونگ بوجود آورد، این کمپانی تصمیم گرفت شروع به ایجاد تنوع در محصولات خود کند تا تنها به بخش گوشی‌های هوشمند خود وابسته نباشد.

تنها پسر و وارث لی کین هی، جی-یونگ (Jae-Yong) است که با درآمد 7.2 میلیارد دلار در رده 199 جدول ثروتمندترین افراد دنیا قرار دارد، در لیست قبلی فوربز، Jae-Yong در رتبه 239 قرار گرفته بود. با این حال جی یونگ، همچنان به اتهام فساد مالی در مورد پرداخت رشوه به یکی از نزدیکان مدیر جمهور سابق کره در حال محاکمه است.

جی یونگ نایب مدیر سامسونگ الکترونیک است و از زمانی که پدرش در بیمارستان خوابیدن شده، این شرکت را اداره می‌کند. این پدر و پسر به ترتیب در رتبه های اول و دوم ثروتمندترین افراد کره قرار دارند.

بیل گیتس با 89.4 میلیارد دلار، ثروتمندترین فرد دنیا است و بعد از او جف بزوس، مدیرعامل آمازون با 83.9 میلیارد دلار در جایگاه دوم قرار گرفته است.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: gadjetnews.ir


فکر می کنید مدیر سامسونگ چقدر پول دارد؟

واژه های کلیدی: ثروتمندترین افراد دنیا | کره جنوبی | بیمارستان | الکترونیک | ثروتمندان | سامسونگ | Samsung | سرگرمی | خوابیدن | ثروتمند | کمپانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz