آدرس ثروتمندترین افراد دنیا کره جنوبی بیمارستان

آدرس: ثروتمندترین افراد دنیا کره جنوبی بیمارستان الکترونیک ثروتمندان سامسونگ Samsung سرگرمی خوابیدن ثروتمند کمپانی

گت بلاگز اخبار اجتماعی تهران جزو خطر پذیرترین شهرهای دنیا است / نجفی

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در مراسم روز بزرگداشت آتش‌نشان گفت: هر چقدر به‌سمت انضباط و شفافیت روندها برویم شائبه فساد در شهرداری و آتش‌نشانی کم کردن خواهد

تهران جزو خطر پذیرترین شهرهای دنیا است / نجفی

نجفی:تهران جزو خطر پذیرترین شهرهای دنیا است

عبارات مهم : آموزش

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در مراسم روز بزرگداشت آتش نشان گفت: هر چقدر به سمت انضباط و شفافیت روندها برویم شائبه فساد در شهرداری و آتش نشانی کم کردن خواهد یافت.

به گزارش ایلنا، محمد علی نجفی به مناسبت سالروز آتش نشان در مراسم تقدیر از آتش نشانان به همراه بعضی از اعضای شورای شهر حاضر شد.

تهران جزو خطر پذیرترین شهرهای دنیا است / نجفی

او ابتدای این مراسم با تقدیر از شهدای یاد و خاطره شهدای آتش نشان گفت: آتش نشانی کاری ایثارگرانه است و اگر دلیری و شهامت نباشد و فرد روحیه ایثارگری نداشته باشد نمی تواند در این کار مشغول شود. اینکه انسان هر لحظه جان خود را به خطر می اندازد کار راحت ای نیست. به من پیشنهاد دادند با لباس آتش نشانی در این مراسم حاضر شوند ولی من خود را لایق پوشیدن این لباس ندانستم.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر اینکه آتش نشان نقش بسیاری در ایجاد آرامش معنوی جامعه دارند، ادامه داد: در جهت اجرای برنامه ارتقاء آرامش جهت شهروندان پایتخت کشور عزیزمان ایران شرکت آتش نشانی نقش بسیار مهمی را ایفا می کند و بحث آموزش نیروهای آتش نشانی و شهروندان یکی از مهمترین آموزش به این بخش هاست و ما می توانیم به قطب علمی آتش نشانی در منطقه تبدیل شویم.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در مراسم روز بزرگداشت آتش‌نشان گفت: هر چقدر به‌سمت انضباط و شفافیت روندها برویم شائبه فساد در شهرداری و آتش‌نشانی کم کردن خواهد

نجفی با تاکید بر اینکه با سیستماتیک کردن فعالیت ها مبارزه با فساد ساده تر خواهد شد، ادامه داد: بعد از بحث آموزش ایمنی ساختمان ها نوساز بررسی ایمنی ساختمان نوساز در جهت تسهیل و ارتقای ایمنی پایتخت کشور عزیزمان ایران عمل کنیم.

او ادامه داد: پایتخت کشور عزیزمان ایران جزو خطر پذیرترین شهرهای دنیا محسوب می شود بخشی این امر طبیعی است و بخش دیگر انسانی است و باید جهت این بخش برنامه ریزی خاص ای صورت گیرد. شرکت آتش نشانی باید جهت استفاده از تجهیزات و فناوری های به روز نگاهی خاص ای داشته باشد. بخشی از این امر هم به بودجه و بخش دیگر به علم شرکت آتش نشانی بر می گردد. هر چقدر به سمت انضباط و شفافیت روندها برویم شائبه فساد در شهرداری و آتش نشانی از منظر صدور آخر کار ساختمانی کمتر خواهد شد.

نجفی در آخر با اشاره به شکایت هایی که از سمت کارکنان شرکت شنیده می شود که در این راستا بررسی و کارها مورد نیاز صورت خواهد گرفت.

تهران جزو خطر پذیرترین شهرهای دنیا است / نجفی

واژه های کلیدی: آموزش | ایران | ایمنی | آتش نشانی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz